webinary

PRAWO PRACY A TARCZA ANTYKRYZYSOWA

idea webinaru

Szkolenie ma na celu przekazywanie wiedzy na temat regulacji obejmujących tematykę prawa pracy wprowadzonej w tzw. „Tarczy antykryzysowej”. Epidemia wirusa COVID-19 spowodowała, że Rząd przyjął szereg aktów prawnych mających na celu wprowadzenie ułatwień dla przedsiębiorców. Tarcza przewiduje wiele istotnych rozwiązań, z których może skorzystać zarówno pracodawca jak i pracownik. Zapoznanie się ze szczegółami tych regulacji może okazać się kluczowe dla efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Cena webinaru:

950 zł/os. netto

7.05.2020

SZKOLENIE W FORMIE WEBINARU

 

SZKOLENIE ONLINE:

Cena: 950 zł/os. netto
Data: 07.05.2020 r.

Webinar w godzinach: 10:00 -16:00

 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

KOMPUTER
STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE
UCZESTNICY: maks. 25 OSÓB (decyduje kolejność zgłoszeń)

 

JAK PROWADZIMY WEBINARY

Webinar (szkolenie online) to nowoczesny format szkoleniowy wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym. Technologia typu „Streaming” umożliwia przesyłanie takich danych jak dźwięk, obraz, prezentacje i teksty „na żywo” dzięki czemu uczestnik otrzymuje pełnowartościowe szkolenie nie wstając zza swojego biurka w pracy bądź w domu.

PROGRAM WEBINARU

 

1. Zagadnienia ogólne
2. Zasiłek opiekuńczy
3. Zasiłek chorobowy dla osób zobowiązanych do kwarantanny
4. Badania okresowe, badania wstępne i kontrolne
5. Obniżenie wynagrodzeń
6. Obniżenie wymiaru czasu pracy w razie spadku obrotów
7. Dofinansowanie wynagrodzeń w okresie przestoju
8. Warunki i tryb wykonywania pracy w trakcie przestoju ekonomicznego
9. Ograniczenie okresu odpoczynku dobowego oraz tygodniowego
10. Równoważny system czasu pracy
11. Świadczenie postojowe dla prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą, zleceniodawcę i zamawiającego
12. Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników – dodatkowe wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zanotowały wysoki spadek obrotów
13. Dofinansowanie dla przedsiębiorcy niezatrudniającego pracowników
14. Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w organizacjach pozarządowych i innych podmiotach prowadzących działalność pożytku publicznego
15. Pożyczki dla mikroprzedsiębiorców
16. Pomoc dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne
17. Przesunięcie terminów zawarcia umowy o zarządzanie PPK i umowy o prowadzenie PPK
18. Zmiany dotyczące cudzoziemców
19. Wydłużenie terminu składania wniosków o udzielenie zezwoleń pobytowych, przedłużenie wizy oraz przedłużenie pobytu w ramach ruchu bezwizowego, jeżeli wypadałby w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii (ustawa o cudzoziemcach)
20. Wydłużenie terminu ważności orzeczeń lekarskich
21. Projektowane zmiany
zwolnieniem z ZUS-u na 3 miesiące dla większych firm,
dłuższe postojowe dla samozatrudnionych i pracowników na umowie cywilnoprawnej,
rozszerzenie świadczeń ochrony miejsc pracy na NGO.

prowadzący

mec. Marta Rabe-Kozłowska

Ukończyła aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała pracując w poznańskich kancelariach radcowskich i radcowsko-adwokackich, gdzie zajmowała się m.in. bieżącą obsługą spółek prawa handlowego, w tym należących do grupy kapitałowej, sprawami z obszaru prawa bankowego, kontraktowego oraz upadłościowego. Posiada bogate doświadczenie jako tłumacz (ustny i pisemny) tekstów o tematyce prawniczej, w szczególności szeroko pojętych umów gospodarczych, prowadziła również autorskie warsztaty językowe w zakresie Legal English. W obszarze jej zainteresowań znajduje się prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze oraz prawo cywilne.

przypomnij o webinarze

1 + 7 =

ZADOWOLENI KLIENCI KANCELARII

 

"(…) jesteśmy usatysfakcjonowani wyborem Kancelarii Radców Prawnych TURCZA, jako podmiotu zapewniającego obsługę prawną oraz udzielamy naszej rekomendacji. "

Dariusz Formela, Prezes Zarządu, Gobarto S.A.

„Hendi Polska Sp. z o.o. niniejszym pragnie zarekomendować Kancelarię Radców Prawnych TURCZA, jako Kancelarię, z którą współpracuje od 2014 r.”

Jolanta Kultys, HENDI Polska Sp. z o.o.

„Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z Kancelarią (od 2011 r.) upoważnia nas do rekomendowania Kancelarii Radców Prawnych TURCZA, jako solidnego partnera świadczącego usługi prawne, w tym w branży IT.”

Michał Florczyk, Tomasz Stefaniak, 7Technology Sp. z o.o.

„Na podstawie dotychczasowego doświadczenia wysoko oceniamy usługi świadczone przez Kancelarię, które cechują się indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Współpraca od początku przebiegała i nadal przebiega bez zastrzeżeń.”

Marcin Duda, Prezes Zarządu, Duda Cars S.A.

„Kancelaria TURCZA to solidność, terminowość i skuteczność w działaniu. Prawnicy Kancelarii wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością w świadczeniu usług prawnych.”

Feliks Tyrakowski, Juliusz Jachnik, Spółka Jawna T&J Tyrakowski Jachnik

„Usługi Zespołu Kancelarii polecam szczególnie przedsiębiorcom, chcącym kompleksowo zabezpieczyć interesy swojej firmy.”

Maciej Duda, Prezes Zarządu, Duda Holding S.A.

ZGŁOSZENIE NA WEBINAR

 

Prosimy o uzupełnienie poniższych danych, na ich podstawie wygenerowana zostanie faktura proforma, która następnie dotrze na podany adres e-mail. W celu rezerwacji należy dokonać płatności.

PRAWO PRACY A TARCZA ANTYKRYZYSOWA

7.05.2020

Prosimy o zaznaczenie poniższej zgody

6 + 11 =

Zobacz najbliższe webinary

 

PRACA ZDALNA A BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI

5.05.2020

Webinar

950 ZŁ/NETTO

Celem szkolenia jest przekazywanie wiedzy na temat regulacji ustawowych i rekomendacji organów dotyczących bezpieczeństwa informacji podczas wykonywania pracy zdalnej.

TARCZA ANTYKRYZYSOWA - UPRAWNIENIA PRZEDSIĘBIORCÓW

6.05.2020

Webinar

950 ZŁ/NETTO

Zgodnie z założeniami "Tarcza antykryzysowa" ma mieć wpływ na zmniejszenie negatywnych konsekwencji epidemii koronawirusa na polską gospodarkę. To zestaw kilku projektów ustaw przygotowanych m.in. przez resort rozwoju, finansów i Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

PRAWO PRACY A TARCZA ANTYKRYZYSOWA

7.05.2020

Webinar

950 ZŁ/NETTO

"Tarcza antykryzysowa" przewiduje wiele istotnych rozwiązań, z których może skorzystać zarówno pracodawca jak i pracownik. Zapoznanie się ze szczegółami tych regulacji może okazać się kluczowe dla efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pomożemy wybrać odpowiednie szkolenie i uzyskać dotację.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych wskazanych na formularzu kontaktowym w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie http://turcza.com.pl/odo/. 

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

NIP : 945-189-28-38

Telefon: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
E-mail: info@inlegal.pl | kancelaria@turcza.com.pl

Oddział Poznań

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

Oddział Leszno

ul. Niepodległości 49
64-100 Leszno

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

ZNAJDŹ NAS

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

Palacza Office Center
ul. Palacza 144, Poznań

Biuro

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Telefon: +48 61 666 37 60
E-mail: kancelaria@turcza.com.pl

Godziny otwarcia: od pon do pt - 8.30-16.30

O nas

Kancelaria TURCZA od ponad 12 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania szkoleniowo-doradcze z zakresu szeroko pojętego prawa i tematyki prawnej oraz zapewnia dostęp do najwyższej jakości usług dopasowanych do potrzeb Klientów.

Zapraszamy również na stronę internetową Kancelarii: turcza.com.pl

Copyright © 2019 TURCZA Kancelaria Radców Prawnych. All rights reserved.