O Kancelarii

Oferta szkoleń prawnych

Wiedza z pewnego źródła

znajomość prawa to cenna przewaga

Warsztaty i szkolenia prawne prowadzone są przez praktyków, czyli radców prawnych na co dzień doradzających, opiniujących, biorących udział w procesach sądowych czy negocjacjach biznesowych.

Słowem wstępu

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych świadczy na rzecz przedsiębiorców kompleksową, stałą i profesjonalną obsługę prawną we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu Kancelarii, które związane jest z obsługą wymagających klientów biznesowych, daje gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań i rzetelnej pomocy prawnej.

Kancelaria prowadzi szkolenia, seminaria i warsztaty dla właścicieli firm, kadry kierowniczej oraz innych pracowników i ekspertów. Pozwalają one na poszerzenie wiedzy z zakresu regulacji prawnych, a tym samym ograniczenie powstawania w obrębie działalności biznesowej sytuacji niejasnych i konfliktowych.

Organizowane są ponadto szkolenia z zakresu biznesowego i prawniczego języka angielskiego (Legal English), które adresowane są nie tylko do przedsiębiorców, ale również do prawników pracujących na co dzień w innych kancelariach oraz działach prawnych (w charakterze prawników in house). Szkolenia te cieszą się niezmiennie rosnącą popularnością.

W sprawach prawnych naszych Klientów jesteśmy ich prawNą ręką w biznesie – non-stop dostępną (od ręki), wspierającą, trwale związaną z organizacją Klienta i przede wszystkim pewną i godną zaufania.

międzynarodowe stowarzyszenie międzynarodowe stowarzyszenie prawnicze
The Law Firm Network

612 mln zł

wartość
przeprowadzonych transakcji

1662

postępowań sądowych
i sądowo-administracyjnych w toku

343

transakcji zrealizowanych
na nieruchomościach

>310

ilość założonych,
w tym obsługiwanych spółek

Działalność szkoleniowa

PRAKTYCZNA I AKTUALNA WIEDZA PRAWNA

Nasi trenerzy pracują na co dzień w zawodach adwokatów i radców prawnych. Świadczą stałą obsługę prawną na rzecz podmiotów działających w wielu obszarach gospodarki oraz o zróżnicowanym zasięgu terytorialnym. Dzięki takiemu doświadczeniu przekazują wiedzę aktualną i praktyczną, która znajduje realne zastosowanie w toku prowadzonych działalności.

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH (PARP)

Kancelaria posiada uprawnienia pozwalające dofinansowywać prowadzone szkolenia z funduszy unijnych z programu BUR Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Zapewniamy dostęp do materiałów poszkoleniowych, książek i innych przydatnych publikacji.Wskazujemy również, gdzie szukać wiedzy w przyszłości i jak zweryfikować aktualny stan prawny.

NASTAWIENIE NA JAKOŚĆ

Podstawą naszego działania jest merytoryczna i wysoka jakość szkoleń.

Doradzamy klientom biznesowym niezależnie od skali przedsięwzięcia obsługując zarówno spółki giełdowe, jak i firmy z sektora MŚP.

Certyfikat potwierdzający jakość szkoleń – Standard Usług Szkoleniowych SUS 2.0 (DEKRA)

Kancelaria posiada certyfikat SUS 2.0, który potwierdza zachowanie najwyższych standardów zarządzania i świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych.

Standard został wypracowany przez branżowych ekspertów z Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification Sp. z o.o.

Rozwiń swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów!

ZAUFALI NAM

"(…) jesteśmy usatysfakcjonowani wyborem Kancelarii Radców Prawnych TURCZA, jako podmiotu zapewniającego obsługę prawną oraz udzielamy naszej rekomendacji. "

Dariusz Formela, Prezes Zarządu, Gobarto S.A.

„Hendi Polska Sp. z o.o. niniejszym pragnie zarekomendować Kancelarię Radców Prawnych TURCZA, jako Kancelarię, z którą współpracuje od 2014 r.”

Jolanta Kultys, HENDI Polska Sp. z o.o.

„Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z Kancelarią (od 2011 r.) upoważnia nas do rekomendowania Kancelarii Radców Prawnych TURCZA, jako solidnego partnera świadczącego usługi prawne, w tym w branży IT.”

Michał Florczyk, Tomasz Stefaniak, 7Technology Sp. z o.o.

„Na podstawie dotychczasowego doświadczenia wysoko oceniamy usługi świadczone przez Kancelarię, które cechują się indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Współpraca od początku przebiegała i nadal przebiega bez zastrzeżeń.”

Marcin Duda, Prezes Zarządu, Duda Cars S.A.

„Kancelaria TURCZA to solidność, terminowość i skuteczność w działaniu. Prawnicy Kancelarii wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością w świadczeniu usług prawnych.”

Feliks Tyrakowski, Juliusz Jachnik, Spółka Jawna T&J Tyrakowski Jachnik

„Usługi Zespołu Kancelarii polecam szczególnie przedsiębiorcom, chcącym kompleksowo zabezpieczyć interesy swojej firmy.”

Maciej Duda, Prezes Zarządu, Duda Holding S.A.

Q&A

Czy na nasze szkolenia można uzyskać dofinansowanie?

Tak, Kancelaria posiada wpis w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Wszystkie szkolenia mogą zostać dofinansowane - przykładowo w Wielkopolsce jest to 80% wartości szkolenia (do 3.000 zł). 

Ile osób może wziąć udział w szkoleniu?

Wszystko zależy od konkretnego szkolenia. Skomplikowana materia wymaga odpowiedniego skupienia i indywidualnego podejścia dlatego warto by grupy nie były zbyt liczne. Ilość uczestników na szkoleniach zamkniętych ustalana jest indywidualnie.  

Jak załatwić formalności związane z uzyskaniem dofinansowania?

Wypełnienie dokumentów nie jest skomplikowane, ale chętnie pomożemy i wspólnie zorganizujemy niezbędne formalności. 

Czy szkolenie może odbyć się w formie internetowego webinaru?

Tak. Wprowadziliśmy nowe rozwiązanie szkoleniowe – internetowe webinary. Od teraz każde z naszych szkoleń może zostać przeprowadzone w wygodnej formie on-line w odpowiadającym Państwu terminie. 

Czy szkolenie otwarte może odbyć się w innym terminie niż podane jest to w kalendarzu?

Oczywiście, szkolenia odbywają się regularnie. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem w formule otwartej, a nie widzą Państwo dogodnego dla siebie terminu prosimy o kontakt. Postaramy się ustalić dodatkowy, odpowiadający Państwu termin. 

Czy istnieje możliwość zorganizowania szkolenia prawnego o innej tematyce?

Tak, oczywiście. Nierzadko tematy szkoleń powstawały we współpracy z naszymi Klientami, którzy zgłaszali zapotrzebiowanie na konkretne szkolenie. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.  

Pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pomożemy wybrać odpowiednie szkolenie i uzyskać dotację.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych wskazanych na formularzu kontaktowym w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie http://turcza.com.pl/odo/. 

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

NIP : 945-189-28-38

Telefon: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
E-mail: info@inlegal.pl | kancelaria@turcza.com.pl

Oddział Poznań

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

Oddział Leszno

ul. Niepodległości 49
64-100 Leszno

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

ZNAJDŹ NAS

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

Palacza Office Center
ul. Palacza 144, Poznań

Biuro

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Telefon: +48 61 666 37 60
E-mail: kancelaria@turcza.com.pl

Godziny otwarcia: od pon do pt - 8.30-16.30

O nas

Kancelaria TURCZA od ponad 12 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania szkoleniowo-doradcze z zakresu szeroko pojętego prawa i tematyki prawnej oraz zapewnia dostęp do najwyższej jakości usług dopasowanych do potrzeb Klientów.

Zapraszamy również na stronę internetową Kancelarii: turcza.com.pl

Copyright © 2019 TURCZA Kancelaria Radców Prawnych. All rights reserved.